Pointer
Читаємо і надихаємось:)
Історія однієї з наших студенток — про те, як не боятися почати вивчати щось нове, враження про навчання на курсі та поради майбутнім студентам Pointer.
Pointer:
Як вирішила піти на курс QA?
Ксенія:
Попрацювавши в ІТ компанії викладачем англійської мови та дізнавшись більше про специфіку роботи команд, зрозуміла, що не слід втрачати шансу реалізувати себе в цій сфері, а саме в якості тестувальника.
Pointer:
Чому обрала саме Pointer?
Ксенія:
Все дуже просто, побачила рекламу на Facebook, вирішила прийти на безкоштовний захід, все сподобалося. Також знаходила інші курси, але в Pointer мені найшвидше та найдетальнішим чином розповіли про всі нюанси, які мене цікавили. Саме оперативність та відкритість зіграла на користь Pointer.
Pointer:
Що найбільше запам'яталось із першого дня навчання?
Ксенія:
Запам'ятався веселий викладач, який розповідав смішні історії з життя багів та тих, хто їх знаходить.
Pointer:
Твої особисті результати навчання, досягнення, найприємніший спогад із навчання?
Ксенія:
Я дізналася дуже багато нової, корисної інформації, всі мої домашні роботи були оцінені на вищі бали, що не може не радувати. Наприємніший спогад: день, коли в коворкінгу вимкнули електропостачання, ми сиділи та розмовляли про куки та кеш при свічках! Було дууже душевно і атмосферно.
Pointer:
Чим запам'ятались одногрупники?
Ксенія:
Одногрупники були дуже веселі та дружелюбні. Ми постійно обговорювали що у кого як виходить, жартували, навіть влаштовували Таємного Санту, адже наш курс припав на Новий Рік! Було дуже багато крутих подарунків! Всі дуже оригінальні!
Pointer:
Яку технологію хочеш ще вивчити? Окрім QA?
Ксенія:
Хочу розвиватися у напрямку QA, зокрема в автоматизованому тестуванні. Вважаю, що зараз слід сконцентруватися на набутті досвіду саме у QA.
Pointer:
Твої 3 поради студентам Pointer і тим, хто хоче увійти в ІТ.
Ксенія:
НІчого не бійтеся та йдіть маленькими кроками до своєї мети! Треба набратися терпіння та вивчати профільну літературу. Досвід показує, що знайти роботу після курсів QA можливо!
Дізнавайся першим про IT-події в Pointer
Підписуйся, щоби отримувати найцікавіше

+38 063 607 73 10
+38 097 837 72 25
pointer.vn@gmail.com
вул. Пушкіна, 11, м. Вінниця
(зателефонуй нам і домовимося про зустріч)
Write Close
Close
Привіт! Ми раді допомогти тобі! Залиш повідомлення і ми відповімо на всі питання.
Made on
Tilda