Pointer
Ми продовжуємо ділитись розповідями наших інструкторів про роботу в компанії і лайфхаками від них, які допоможуть "увійти в ІТ" та втриматись на плаву в команді профі та гуру технологій.

Про бажання допомагати людям та ідею відкрити центр, де усі бажаючі можуть отримати необхідні знання в ІТ-напрямках, здобути практичні навички та спробувати свої сили на проектах, де можна просто провести час у тусовці ІТ-спеціалістів — в інтерв'ю засновниці та директорки Pointer — Олени Миленької.
Pointer:
Коли і як потрапила в ІТ? Розкажи трохи про початок роботи в ІТ-компанії.
Олена:
Моя кар'єра в ІТ почалась з декрету. При чому двічі;) Як саме? Я, перебуваючи у декретній відпустці, переписувалась зі своїми друзями, які вже працювали в ІТ-компанії і цікавилась, що мені потрібно знати, аби потрапити в ту ж компанію, де працювали вони. Так як друзі тестувальники, — вони дали мені літературу по тестуванню програмного забезпечення, яку б я мала вивчити від А до Я. Коли я почала розуміти, що таке тестування, одразу відправила резюме в ту компанію. І через місяць мені звідти зателефонували. Пройшовши 4 етапи відбору, мені запропонували ДЕКРЕТНЕ місце, на яке я погодилась. Тому декрет — це не вирок;)
Pointer:
Тестувальник: чому саме ця професія?
Олена:
Для мене важливо, щоб викладач був відданий своїй справі і хотів активно ділитись власним досвідом та навичками. Проблема багатьох педагогів в тому, що навіть, маючи велику практичну та теоретичну базу, рівень викладання залишає бажати кращого. Навчальний процес повинен мати високий рівень інтерактивності, динаміки і залученості студентів. Такий процес здатний побудувати лише той викладач, який дійсно любить власну справу.
Pointer:
Як не вигоріти спеціалісту за роки роботи в компанії?
Олена:
Розвиток, навчання, та постійний вихід з зони комфорту не залишають місця на думки щодо рутинності твоїх справ та вигорання.
Pointer:
Як поєднувати роботу і особисте життя? Чи можливо бути відмінником на усіх фронтах?
Олена:
Я ніколи не була відмінницею. Але я задоволена тим, що маю. І не обов'язково все вміти на "відмінно", просто треба до цього прагнути. Треба від чистого серця намагатись зробити якнайкраще у всіх справах, якими б ви не займались. І тоді синдром відмінника вам буде не потрібен.
Pointer:
Якщо не ІТ, то чим би займалась?
Олена:
Мало хто повірить, але перед тим як стати QA спеціалістом, спробувала 16 професій. І не шкодую ні про жодну. Помітила одну закономірність: чим би я не займалась, все одно повертаюсь до викладання. Тому, якби я не була IT-спеціалістом, була б викладачем.
Pointer:
Як виникла ідея відкрити ІТ-курси?
Олена:
Багато людей звертались до мене з проханням допомогти потрапити в IT. І я сумлінно збирала інформацію та допомагала кожному, хто до мене прийшов. Але чомусь у людей не вистачало самомотивації вчитись самостійно, маючи згруповану та структуровану інформацію. І я вирішила створити такий центр, де людей будуть направляти у правильному напрямку та допомагати з навчанням.
Pointer:
Чому саме QA і чому у Вінниці?
Олена:
У Вінниці мій дім. Люблю це місто. А тестування, тому що це на кшталт пошуку злочинця — цікаво та небезпечно) Уявіть, що тестувати можна не тільки сайти чи ігри, а і медичне обладнання. І увесь вантаж відповідальності саме на тобі.
Pointer:
Як вибирала формат школи?
Олена:
Багато місяців я виношувала цю думу та будувала концепцію і дякую моїм друзям, знайомим та помічникам які мені допомогли з нею. Тому що одна голова добре, а дві краще.
Pointer:
Хто для тебе є прикладом вдалої побудови бренду?
Олена:
Андрій Федорів. Подобається, що він досяг усього власним професіоналізмом та власною працею. Хочу бути таким же професіоналом своєї справи, як він.
Pointer:
Що тебе мотивує ділитись знаннями та досвідом з іншими?
Олена:
Люблю допомагати людям. Хай як це пафосно не звучить. Але це правда. Хочу, щоб ті люди, які дійсно хочуть стати ІТ-спеціалістами, отримали це. Але бажання має бути щирим.
Pointer:
Як обираєш тренерів для Pointer: за яким принципом, хто це може бути?
Олена:
Це мають бути тільки діючі спеціалісти, тільки ті, які працюють в колективі і які можуть дати не тільки ази технології, а і лайфхаки виживання в ІТ-компанії;)
Pointer:
Студент Pointer який він/вона?
Олена:
Людина, що прагне розвиватись, знає чого вона хоче і намагається досягти мети, незважаючи на труднощі.
Pointer:
Твої поради студентам та випускникам.
Олена:
Перше, пропишіть на папері свою ціль. Друге, розбийте її на підцілі, тобто кроки, якими ви маєте рухатись, аби досягти цієї цілі. Третє, проставте дати, до яких ця ціль має бути виконана. Четверте, рухайтесь! Час іде.
Pointer:
Pointer через рік — це …
Олена:
Місце, де усі бажаючі можуть отримати необхідні знання в ІТ напрямках, здобути практичні навички та спробувати свої сили на живих проектах, а також, де можна просто провести час у тусовці ІТ-спеціалістів.
Хочеш поставити питання Олені про навчання в Pointer чи роботу в ІТ? Пиши їх на сторінці компанії у Facebook — завжди радо відповімо.

Pointer Life

Дізнавайся першим про IT-події в Pointer
Підписуйся, щоби отримувати найцікавіше

+38 063 607 73 10
+38 097 837 72 25
pointer.vn@gmail.com
вул. Пушкіна, 11, м. Вінниця
(зателефонуй нам і домовимося про зустріч)
Write Close
Close
Привіт! Ми раді допомогти тобі! Залиш повідомлення і ми відповімо на всі питання.
Made on
Tilda