Pointer
Ваші досягнення і успіхи — наш привід для радості. Коли випускники Pointer проходять співбесіди на роботу в ІТ, ми чекаємо новин і подробиць;) А коли отримуємо фідбеки, ділимось з вами. Особливо приємно розповідати про тих, хто влаштувався на роботу за здобутим фахом одразу після курсів. Ми пишаємось студентами, які знаходять застосування тим знанням, які отримали.
Це історія про Олександру Єфремову, — студентку Євгена Ліцова, випускницю другої групи на курсі "QA (Тестування ПЗ)". За фахом Саша економіст та перекладач, викладач, а в душі, як зізналась дівчина, тестувальник.
Більше цікавого про навчання, тренерів та майбутнє після випуску, — в інтерв'ю з Олександрою:Pointer:
Як вирішила піти на курс QA?
Олександра:
Я обожнюю вчитися. Реально) Це неперевершене відчуття: почути, побачити і зробити щось нове та цікаве. Тому і обрала сферу IT, а QA припало до душі перфекціоніста.
Pointer:
Чому обрала саме Pointer?
Олександра:
Курс QA в Pointer обрала не випадково, оскільки знайома із професійним рівнем його викладачів. У ролі своїх менторів бачила тільки Олену Миленьку та Євгена Ліцова.
Pointer:
Що найбільше запам'яталось із першого дня навчання?
Олександра:
Релаксова атмосфера. Справді. Одразу було видно, що зібрались хлопці та дівчата, які справді прагнуть знань і точно розуміють, чого вони хочуть. Викладачі — звичайні люди, які мають більший багаж знань та навичок, і нереальний набір кейсів з QA; хочуть і можуть ділитись зі студентами своїм досвідом, прагнуть навчити тестуванню інших.
Pointer:
Твої особисті результати навчання, досягнення, найприємніший спогад із навчання?
Олександра:
Як би викладач не вивертав свою душеньку перед групою (знаю це по власному викладацькому досвіду), якщо ти самостійно не навчаєшся, — результату не буде. Тому очікувати дива від ходіння (лише відвідування і присутність) на заняття, то це марно витрачати час. Заняття чудові, знання структурувались раз за разом, а самостійна робота відшліфовувала та закріплювала результат. Приємних спогадів — вагон, причіп і ще один потяг;) Одна посмішка Жені чого тільки варта!
Pointer:
Чим запам'ятались одногрупники?
Олександра:
Ой, це круті хлопці та дівчата різного віку: хтось студент, хтось працює — всі побачили в тестуванні себе, так само як і я, а спільна ціль та спільні інтереси народжують справжнє тепле дружнє спілкування.
Pointer:
Яку технологію хочеш іще вивчити? Окрім QA?
Олександра:
Мені цікаво усе. Однозначно, буду пробувати себе в автоматизації. Всьому свій час. Щоби переключитись на щось інше, спершу хочу стати гідним фахівцем у цьому напрямку.
Pointer:
Твої поради тренерам і компанії Pointer.
Олександра:
Ви круті. Розкручуйтесь ще дужче. І ближче до Центру;)
Pointer:
Твої поради студентам і тим, хто цікавиться QA чи просто хоче працювати в ІТ.
Олександра:
1. Це важко. Справді. Саме тому, воно того варте.
2. І тому, що це вартує твого часу і сил, — результат дасть свої плоди.
3. Вір у себе, ти все зможеш, якщо справді хочеш. Удачі!
Саша, ми щиро бажаємо тобі успіхів та класних проектів.

Ще більше відгуків про курси в Pointer у розділі ВІДГУКИ СТУДЕНТІВ.


Дізнавайся першим про IT-події в Pointer
Підписуйся, щоби отримувати найцікавіше

+38 063 607 73 10
+38 097 837 72 25
pointer.vn@gmail.com
вул. Пушкіна, 11, м. Вінниця
(зателефонуй нам і домовимося про зустріч)
Write Close
Close
Привіт! Ми раді допомогти тобі! Залиш повідомлення і ми відповімо на всі питання.
Made on
Tilda