Pointer

ТОП 7 порад, як розвиватись майбутньому тестувальнику

Якщо тебе цікавить тема тестування, в збережених — 100500 закладок про QA, ти мариш реальним проектом, щоби пошукати і пофіксити баги, але не знаєш, з якого боку зайти і з чого почати, читай наші рекомендації. Або не читай, якщо хочеш, аби мрія залишилась лише солодкою мрією;)

1. Подивись, які вимоги до QA-спеціалістів у вакансіях ІТ-компаній.
Це може бути твій checklist, щоби систематизувати вивчення технології, вибрати, які знання першочергові, а які можуть почекати. Вивчи і прокачай те, що потрібно потенційному роботодавцю. Інші скіли будуть для розвитку, кар'єрного росту, бонусів.

2. Прочитай хоча б одну книгу з тестування.
Читання ще нікому не завадило — це істина. Це допоможе ознайомитись зі сленгом тестувальників, зрозуміти загальні принципи і чи буде тобі цікаво працювати в QA. Із літератури для тестувальників почерпнеш всі ключові питання тестування, вивчиш тему комунікацій, неодмінно заповниш професійною інформацією прогалини у знаннях.

3. Зареєструйся на форумах і підпишись на розсилки для тестувальників. Наприклад: http://software-testing.ru http://www.sqaforums.com https://dou.ua
ІТ — сфера, в якій потрібно тримати руку на пульсі, бути в курсі всіх новин, оновлень та релізів. Обираючи тестування, ти підписуєшся на постійне навчання, дослідження та вивчення чогось нового, щоби покращувати продукт, з яким працюєш. На форумах ти завжди зможеш отримати відповіді на свої питання, рішення проблем, найбільш актуальні новини.

4. Відвідуй мітапи, воркшопи, хакатони і різноманітні події для тестувальників.
Це ідеальний спосіб знайомитись зі спеціалістами в галузі QA, можливість отримати відповіді на питання про технології та шанс стати "жертвою" рекрутера ІТ-компанії) Нетворкінг — наше все)

5. Берись за роботу.

Без практики всі твої знання зведуться нанівець. Шукай і вибирай завдання та проекти на порталах для фрілансерів, створюй задачі сам і вирішуй їх. Зрештою, тестуй все, що є у мережі. Погоджуйся на роботу часткову і просту чи складну, але цікаву для тебе. Це шанс застосувати знання на практиці і стати затребуваним спеціалістом, створити портфоліо та прокачати свої скіли.

6. Вчи та вдосконалюй свій рівень англійської.
Для роботи в ІТ-компанії та в команді айтішників тобі знадобляться хороші знання IT English. Відвідуй всі можливі speaking club, читай форуми для айтішників англійською, дивись різноманітні вебінари ІТ-тематики. Так ти швидше "схопиш" словниковий запас і вимову тих, хто працює в розробці.

7. Знайди хорошого ментора і наставника, справжнього профі QA.
Він допоможе тобі систематизувати знання, направити у правильне русло навички, скласти резюме та пройти співбесіду в ІТ-компанії. Своєму менторові ти завжди можеш поставити питання та попросити поради щодо задачі чи проекту. Де його шукати? Запитай нас — ми точно знаємо;)
Дізнавайся першим про IT-події в Pointer
Підписуйся, щоби отримувати найцікавіше
Write Close
Close
Привіт! Ми раді допомогти тобі! Залиш повідомлення і ми відповімо на всі питання.

+38 063 607 73 10
+38 097 837 72 25
pointer.vn@gmail.com
вул. Пушкіна, 11, м. Вінниця
(зателефонуй нам і домовимося про зустріч)
Made on
Tilda