Pointer

18 жовтня відбувся
QA Workshop: тестування веб-додатку

Перед стартом курсу QA в Pointer ми проводимо безкоштовні воркшопи з тестування, щоби кожен міг дізнатись більше про технологію, побачити, як все відбувається на практиці і познайомитись з нашою компанією та командою. Щоби майбутній студент ІТ-курсів зрозумів чи підходить технологія саме його, чи цікавою буде нова професія.

23 жовтня розпочалось навчання третьої групи майбутніх тестувальників з тренером Євгеном Ліцовим. За три місяці хлопці та дівчата зможуть працювати в ІТ-компаніях міста і країни.

Напередодні, відбувся QA Workshop. Під час цього відкритого уроку вінничани тестували веб-додаток і побутовий пристрій, — в реальному часі. Спробували себе в ролі тестувальників.

Олена Миленька — засновниця центру ІТ-освіти і авторка програми та тренер на курсі QA — відповіла на питання учасників: що таке тестування і хто такий тестувальник, яка роль тестувальника у процесі розробки ПЗ, яким є життя тестувальника в компанії: кар'єра спеціаліста з якості, куди рости і як розвиватись в компанії, якими є сучасні вимоги до QA спеціаліста та кого хочуть IT-компанії. Розповіла свою історію старту в ІТ та поділилась лайфхаками, як рухатись та розвиватись в ІТ-компанії та бути своїм у команді айтішників.

Серед запрошених гостей були випускники курсу QA "(Тестування ПЗ)". Вони поділились своїм досвідом навчання в Pointer, розповіли, як проходили співбесіду та про початок роботи в ІТ-компаніях.

Для всіх, хто хоче побачити тестування програмного забезпечення та інші інформаційні технології в дії, "без води" та з мінімальним обсягом теорії, хто хоче прокачати свої скіли, ми проводимо тематичні воркшопи.

Щоби бути в курсі всіх подій ІТ-школи, підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах: Facebook, Instagram.
Дізнавайся першим про IT-події в Pointer
Підписуйся, щоби отримувати найцікавіше
Write Close
Close
Привіт! Ми раді допомогти тобі! Залиш повідомлення і ми відповімо на всі питання.

+38 063 607 73 10
+38 097 837 72 25
pointer.vn@gmail.com
вул. Пушкіна, 11, м. Вінниця
(зателефонуй нам і домовимося про зустріч)
Made on
Tilda