Pointer
ВІДГУКИ СТУДЕНТІВ POINTER
Ми щиро радіємо, коли отримуємо відгуки випускників і з радістю ділимось їхніми успіхами.
Читай відгуки на нашій сторінці в Facebook.
Випускник курсу JAVA
Вважаю проходження курсу Java Core є достатнім щоб зайняти гідне місце в сфері IT. Після проходження курсу став більше орієнтуватись в нових технологіях та вирішувати задачі об'єктно орієнтовного програмування.
Програма курсу та професійний підхід кваліфікованого ментора дає всі необхідні знання для початку роботи. Завдяки розмовним практикам на уроках англійського суттєво покращився рівень спілкування та комунікації.
Також це хороша можливість знайти нових друзів, та багато вражень від процесу навчання та виконаної роботи.
Хочу побажати організаторам курсу Java Core творчого натхнення, а усім випускникам успіхів у своїх починаннях!
Випускник купсу QA, працює QA в RIA.com
Попрацювавши в ІТ компанії викладачем англійської мови та дізнавшись більше про специфіку роботи команд, зрозуміла, що не слід втрачати шансу реалізувати себе в цій сфері, а саме в якості тестувальника.
Також знаходила інші курси, але в Pointer мені найшвидше та найдетальнішим чином розповіли про всі нюанси, які мене цікавили. Саме оперативність та відкритість зіграла на користь Pointer.
Запам'ятався веселий викладач, який розповідав смішні історії з життя багів та тих, хто їх знаходить.
Одногрупники були дуже веселі та дружелюбні. Ми постійно обговорювали що у кого як виходить, жартували, навіть влаштовували Таємного Санту, адже наш курс припав на Новий Рік! Було дуже багато крутих подарунків! Всі дуже оригінальні!
Я дізналася дуже багато нової, корисної інформації, всі мої домашні роботи були оцінені на вищі бали, що не може не радувати. Наприємніший спогад: день, коли в коворкінгу вимкнули електропостачання, ми сиділи та розмовляли про куки та кеш при свічках! Було дууже душевно і атмосферно.
Нічого не бійтеся та йдіть маленькими кроками до своєї мети! Треба набратися терпіння та вивчати профільну літературу. Досвід показує, що знайти роботу після курсів QA можливо!
Випускник курсу QA
Курсы QA - это замечательная возможность обучиться профессии у практикующих профессионалов своего дела. Программа курса очень тщательно спланирована и последовательна, а весь материал качественно отфильтрован, для выделения самого важного. Так же весь материал подчеркивается огромным опытом лектора, и интересными примера. Обсуждения новых новшеств, интересные статьи. Я безумно рад что пошёл на эти курсы, и всем советую)
Junior QA в ONSEO, випускниця курсу QA
Усім привіт!
Хочу і я поділититися своїм відгуком про навчання в Pointer.

Навчання я розпочала влітку і тривало воно до середини осені, і це був найпродуктивніший період в моєму житті, літо, про яке я не шкодую і осінь, яка принесла свої результати, адже нарешті я таки знайшла те, чим мені подобається займатися. Розуміючи, що знання, отримані самостійно потрібно систематизувати і поглибити, я вирішила записатись на курс. І дуже рада, що в моєму житті є такий досвід, і знайшлись люди, які справді допомагали розвиватися у сфері тестування. Хочу відзначити, що саме щира зацікавленість викладачів успішністю кожного студента підбадьорювала, посилювала бажання навчатися і йти далі обраним напрямком.

Лена і Женя – професіонали своєї справи, що охоче діляться своїми знаннями. Дуже вдячна за всі секретики і лайфхаки в професії, за приклад того, що сильні люди допомагають піднятися слабшим і щиро радіють за їх успіхи.

На курсі теоретичні заняття поєднувалися з практичними завданнями, що неабияк важливо для розуміння процесу роботи тестувальника. Проведення опитування і тестування після кожного заняття давало змогу проаналізувати вивчене і показати, який матеріал треба доопрацювати. Не можу не відзначити, що завдяки різноманітній подачі матеріалу і крутому почуттю гумору Жені інформація краще засвоювалася і процес навчання був "живим".

Шанс поспілкуватися із девом відкрив цікаві закулісні історії з професії, а також реалії в співпраці тестувальників і девелоперів. Практичні поради в написанні резюме і проходженні співбесіди, а також сам залік у вигляді реальної співбесіди допоміг мені пройти співбесіду, щоб отримати свою першу роботу у сфері тестування! І так прагнення стало реальністю! І найголовніше – це саме та професія, де можна реалізувати свій потенціал, бо напрямків для подальшого розвитку безліч!

Не вагайтесь, так як свого часу вагалася я, бо прогавите свій шанс! Шанс знайти справу до душі! Успіхів!
Навчався на курсі QA
Хочу сказати велике дякую за курс, який був дійсно корисним для мене. Що сподобалось? Женя, викладач наш, часто розповідав якісь випадки, які траплялися в компанії в якій він працює. І це дійсно корисно, тому що ти вже на етапі навчання бачиш, що відбувається на реальних проектах. Я не закінчив курс повністю, так як моєю метою було знайти роботу. роботу я знайшов, зараз працюю тестувальником. Тому вирішив не продовжувати далі ходити на курс. Друзі, пробуйте,адже IT це цікаво.
Працює в nada.com.ua, випускниця курсу QA
Хочу поділитись враженнями про курс QA в компанії Pointer.
Сходила на перше заняття, яке мені дуже сподобалося. Тому вирішила продовжити своє навчання в Pointer.
Курс у нас викладав Женя — відмінний викладач, який дійсно розбирається в тому, що розповідає і дає корисні практичні поради. Заняття з ним були інформативними, структурованими і, що важливо, не нудними. Дуже часто матеріал, який ми розбирали, Женя ілюстрував кумедними ситуаціями з життя, які особисто мені допомагали краще запам'ятати те, про що йшла мова.

Курс дуже насичений інформацією — теоретичною і практичною. Це є величезним плюсом, оскільки по закінченню курсу ти маєш уявлення про процес тестування в цілому, отримуєш перший практичний досвід в застосуванні отриманих знань на практиці, з порадами щодо поліпшення якості виконаної роботи. А ще ти нарешті дізнаєшся значення страшних слів: SDLC, Test Plan, Test Suite, Test Case, Check list, Test Design Techniques, Traceability Matrix, Bug Life Cycle, Bug Report, SQL, HTML & CSS, XML , IP-address, URL, HTTP, GET / POST, Cookie, SELENIUM IDE. Крім усього іншого ти отримуєш купу інформації, корисних ресурсів, які допоможуть в подальшій роботі.
Під кінець курсу ти отримуєш практичні поради щодо підготовки до проходження співбесіди, правильного складання резюме і, звичайно, іспит у вигляді проходження співбесіди. Такий підхід дуже класний тим, що усвідомлюєш, як має проходити реальна співбесіда і компанія Pointer допомагає у цьому."
Випускник курсу QA
Хочу поділитися відгуком про навчання у Pointer. Давно хотів чогось нового, не раз задумувався спробувати себе в IT. На курси потрапив майже випадково: зустрів старого друга, він запропонував піти з ним — я "погуглив" інфо про QA та наступного дня записався. Раніше для мене IT це було тільки програмування та роки навчання, а тут виявилось, що в дану сферу можна увійти простіше) Курсами в цілому задоволений: матеріал подається у доступному форматі, особливо сподобалось, що на кожному занятті розповідали про реальні кейси — тому старався не пропускати (пропустив лише 1 заняття). Викладачі професіонали, до яких можна звернутись за порадою в будь-який час. Ще дуже корисний для мене був залік у вигляді реальної співбесіди.
Випускник курсу QA, працює в Hotels24
"Сказати просто дякую, це не сказати нічого. Курс QA в Pointer допоміг мені досконало розібратись не тільки в теоретичних аспектах, але й у практичних методах застосування отриманих знань. Кожне заняття складалось не лише із "сухої" теорії, прикладів із життя (досвіду викладача), але й мало велику кількість практики, що критично важливо при освоєнні теоретичної бази. Важливим і значущим було те, що Олена Миленька дуже чуйна і уважна до будь-яких питань, допомагала вникнути і розібратись в суті, після цього все стає кришталево ясно.

Окремо хочу відзначити процес тестування на кожному уроці за вже пройденим матеріалом. Це дуже допомагає при засвоєнні і, справді, ефективно. Група невелика, тому атмосфера дуже сприяла навчанню, у викладача була можливість приділити час абсолютно всім.

Під керівництвом Олени курс пройшов на одному диханні, дозволив структуровано розкласти отримані знання "на полички", засвоєння знань на дуже високому рівні. Здатність і бажання викладача ділитись знаннями просто неймовірні.

З великою вдячністю, рекомендую всім."
Випускник курсу QA
"Хочу щиро подякувати школi Pointer за ті три місяці інтенсивного навчання, які допомогли мені влитись у світ ІТ. В мене й раніше були спроби влаштуватись на роботу в якості тестувальника, але завжди чогось та й не вистачало. Завдяки Олені, я отримав теоретичні знання і закріпив їх практикою. Я дізнався, із яких етапів складається створення веб-сайту та яку роль відіграють у цьому процесі тестувальники. Навчився писати тест план, UseCase, CheckList, TestCase, грамотно оформлювати Bug Reports, застосовувати на практиці техніки Test Design.

Завдяки Анні, — запрошений експерт із рекрутменту — я дізнався, як правильно писати резюме і за яким принципом відбувається відбір спеціалістів у сучасних ІТ-компаніях.

Хочу подякувати викладачеві IT English Наталії. Її уроки проходили на вищому рівні.

Тільки після отриманих знань в Pointer мені вдалось досягти цілі, чого не вдавалось довгих три роки."
Катерина Мазур
Випускниця курсу QA
"Хотіла б подякувати центру Pointer, що став провідником у світ тестування. До курсів не мала жодних знань в цій сфері, тому для мене це було важливим рішенням! За освітою вчитель англійської мови! До декрету працювала у приватній школі англійської мови. Вже тоді чула від студентів-програмістів, що варто спробувати професію тестувальника. Тому, перебуваючи в декреті, вирішила записатись на курси тестувальників.

Хотіла б висловити велику вдячність викладачу Олені Миленькій. Вона просто неймовірна! Вона як Герміона Грейнжер — все знає! На таку успішну жінку хочеться рівнятися! Крім надання основи, бази знань для тестувальників, те, що у вакансіях завжди пишеться strong theoretical knowledge, завжди наводила цікаві приклади, малювала малюнки, які допомагали більше зрозуміти та запам'ятати матеріал і заняття проходили у теплій та дружній атмосфері.

Більшість занять на курсі було присвячено практичній частині — сторенню тестової документації. Олена відповідала на всі запитання і коли виникали проблеми з виконанням домашнього завдання, вона допомагала не тим, що казала правильну відповідь, а тим, що м'яко направляла у правильний напрямок. Протягом навчання крім основного курсу ми дізналися багато цікавої інформації та виконували завдання з реальних проектів. В кінці курсу був проведений майстер-клас зі складання резюме, ознайомлення з IT-компаніями Вінниці та їх вимогами для подальшого успішного працевлаштування. Після завершення курсу приступила до пошуку вакансій з віддаленою роботою, так як перебуваю ще у декреті. Успішно пройшла співбесіду в одну з харківських компаній, але відмовилась від співпраці через те, що стажування проходить у їхньому місті стаціонарно. Але на цьому пошуки не зупиняю: повторюю матеріали з конспекту та презентацій, які залишилися після курсу."
Pointer для тих, хто готовий працювати, а не мріяти про роботу!

+38 063 607 73 10
+38 097 837 72 25
pointer.vn@gmail.com
вул. Пушкіна, 11, м. Вінниця
(зателефонуй нам і домовимося про зустріч)
Write Close
Close
Привіт! Ми раді допомогти тобі! Залиш повідомлення і ми відповімо на всі питання.
Made on
Tilda