Набір нової групи на курс QA "Тестування ПЗ"! Старт 27.11
Close
Pointer
ВІДГУКИ СТУДЕНТІВ POINTER
Ми щиро радіємо, коли отримуємо відгуки випускників і з радістю ділимось їхніми успіхами.
Випускник курсу QA
"Сказати просто дякую, це не сказати нічого. Курс QA в Pointer допоміг мені досконало розібратись не тільки в теоретичних аспектах, але й у практичних методах застосування отриманих знань. Кожне заняття складалось не лише із "сухої" теорії, прикладів із життя (досвіду викладача), але й мало велику кількість практики, що критично важливо при освоєнні теоретичної бази. Важливим і значущим було те, що Олена Миленька дуже чуйна і уважна до будь-яких питань, допомагала вникнути і розібратись в суті, після цього все стає кришталево ясно.

Окремо хочу відзначити процес тестування на кожному уроці за вже пройденим матеріалом. Це дуже допомагає при засвоєнні і, справді, ефективно. Група невелика, тому атмосфера дуже сприяла навчанню, у викладача була можливість приділити час абсолютно всім.

Під керівництвом Олени курс пройшов на одному диханні, дозволив структуровано розкласти отримані знання "на полички", засвоєння знань на дуже високому рівні. Здатність і бажання викладача ділитись знаннями просто неймовірні.

З великою вдячністю, рекомендую всім."
Випускник курсу QA
"Хочу щиро подякувати школi Pointer за ті три місяці інтенсивного навчання, які допомогли мені влитись у світ ІТ. В мене й раніше були спроби влаштуватись на роботу в якості тестувальника, але завжди чогось та й не вистачало. Завдяки Олені, я отримав теоретичні знання і закріпив їх практикою. Я дізнався, із яких етапів складається створення веб-сайту та яку роль відіграють у цьому процесі тестувальники. Навчився писати тест план, UseCase, CheckList, TestCase, грамотно оформлювати Bug Reports, застосовувати на практиці техніки Test Design.

Завдяки Анні, — запрошений експерт із рекрутменту — я дізнався, як правильно писати резюме і за яким принципом відбувається відбір спеціалістів у сучасних ІТ-компаніях.

Хочу подякувати викладачеві IT English Наталії. Її уроки проходили на вищому рівні.

Тільки після отриманих знань в Pointer мені вдалось досягти цілі, чого не вдавалось довгих три роки."
Катерина Мазур
Випускниця курсу QA
"Хотіла б подякувати центру Pointer, що став провідником у світ тестування. До курсів не мала жодних знань в цій сфері, тому для мене це було важливим рішенням! За освітою вчитель англійської мови! До декрету працювала у приватній школі англійської мови. Вже тоді чула від студентів-програмістів, що варто спробувати професію тестувальника. Тому, перебуваючи в декреті, вирішила записатись на курси тестувальників.

Хотіла б висловити велику вдячність викладачу Олені Миленькій. Вона просто неймовірна! Вона як Герміона Грейнжер — все знає! На таку успішну жінку хочеться рівнятися! Крім надання основи, бази знань для тестувальників, те, що у вакансіях завжди пишеться strong theoretical knowledge, завжди наводила цікаві приклади, малювала малюнки, які допомагали більше зрозуміти та запам'ятати матеріал і заняття проходили у теплій та дружній атмосфері.

Більшість занять на курсі було присвячено практичній частині — сторенню тестової документації. Олена відповідала на всі запитання і коли виникали проблеми з виконанням домашнього завдання, вона допомагала не тим, що казала правильну відповідь, а тим, що м'яко направляла у правильний напрямок. Протягом навчання крім основного курсу ми дізналися багато цікавої інформації та виконували завдання з реальних проектів. В кінці курсу був проведений майстер-клас зі складання резюме, ознайомлення з IT-компаніями Вінниці та їх вимогами для подальшого успішного працевлаштування. Після завершення курсу приступила до пошуку вакансій з віддаленою роботою, так як перебуваю ще у декреті. Успішно пройшла співбесіду в одну з харківських компаній, але відмовилась від співпраці через те, що стажування проходить у їхньому місті стаціонарно. Але на цьому пошуки не зупиняю: повторюю матеріали з конспекту та презентацій, які залишилися після курсу."
Pointer для тих, хто готовий працювати, а не мріяти про роботу!

+38 063 607 73 10
+38 097 837 72 25
pointer.vn@gmail.com
вул. Соборна, 52, оф. 210, м. Вінниця
Write Close
Close
Привіт! Ми раді допомогти тобі! Залиш повідомлення і ми відповімо на всі питання.
Made on
Tilda