Pointer
Наші тренери
На курси в Pointer ми запрошуємо експертів у сфері ІТ, спеціалістів з багаторічним досвідом роботи та висококласних менторів, які завжди готові ділитись своїми знаннями та навичками зі студентами.
Олена Миленька
QA Lead e-commerce-проектів, CEO Pointer
Linkedin
Сертифікований спеціаліст з Manual Quality Assuarance (ISTQB Foundation Level) із 6-річним досвідом роботи на міжнародному IT-ринку, QA Lead в командах з розробки e-commerce-проектів та business analyst на проектах онлайн-сервісів найбільших світових брендів.

Про роботу в IT
Євген Ліцов
Manual QA Senior
Linkedin
8 років у тестуванні переважно e-commerce та Client\Server model проектів. Досвід у плідному спілкуванні з представниками замовника та розробці стратегії тестування у Agile-командах.
Юлія Пілат
Quality Assurance Engineer
Linkedin
3 роки роботи в outsourcing-компанії, тепер — робота над e-commerce рішеннями у топовій ІТ-компанії міста. Серед проектів: e-commerce, тех. форуми типу стаковерфлоу, мобільні додатки та ігри. Має досвід кураторства команди джунів та кращий лектор 2017 року.
Олександр Казіміров
Java Software Engineer
Linkedin
Досвід роботи з Java, а також менторства — понад 4 роки. Серед проектів: Billing, scheduling and management system, Third party game integration system, Workforce management system, Analysis system for municipal department, Document management system for Raiffeisen Bank Aval‎, Online sport nutrition store.

Михайло Портянов
Middle QA Engineer
Linkedin
2 роки у тестуванні, 9 проектів різної спрямованості, тривалості та складності.
Серед них веб та мобільні додатки під найпопулярніші мобільні платформи (Android, iOS).
Хочеш стати тренером?
Ми завжди відкриті до спілкування та партнерства з менторами, тренерами, спікерами.
Якщо маєш досвід роботи в ІТ-компанії, вважаєш себе профі у Front-end, QA чи Java і хочеш поділитись своїми знаннями та навичками зі студентами Pointer, приєднуйся до команди.

+38 063 607 73 10
+38 097 837 72 25
pointer.vn@gmail.com
вул. Пушкіна, 11, м. Вінниця
(зателефонуй нам і домовимося про зустріч)
Write Close
Close
Привіт! Ми раді допомогти тобі! Залиш повідомлення і ми відповімо на всі питання.
Made on
Tilda